JOTA-JOTI Partners

Servicekring JOTA-JOTI

De Servicekring JOTA-JOTI is een eigen kringvereniging die verschillende producten levert. Zo ontwerpen zij jaarlijks de naambandjes, de soldeer kitjes, en de jaarbadjes. In samenspraak met de landelijke JOTA-JOTI organisatie leveren zij ook de speciale HQ badge op voor de groep(en) waar de landelijke organisatie bij te gast zijn, maar ook de speciale versie als beloning voor de JOTIhack

VERON

De Vereniging voor Experimenteel Radio Onderzoek Nederland (VERON) is op 21 oktober 1945 opgericht ter bevordering van de beoefening van amateur-radiocommunicatie en het hiermee verband houdende experimenteel radio- en elektronica-onderzoek.

Dankzij onder andere de VERON zijn er altijd weer genoeg zendamateurs te vinden in het land die helpen tijdens de JOTA-JOTI

VRZA

De VRZA, opgericht in 1951, is een vereniging van, voor en door radiozendamateurs. Zij stelt zich ten doel het radiozendamateurisme te bevorderen en de belangen van haar leden te behartigen

Dankzij onder andere de VRZA zijn er altijd weer genoeg zendamateurs te vinden in het land die helpen tijdens de JOTA-JOTI